Serwis wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Zasady ich używania oraz informacje o sposobie wyrażania i cofania zgody, opisane są w Polityce prywatności.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
  • Doświadczenie

    Doświadczenie w branży zdobywaliśmy na przestrzeni wielu lat, realizując coraz bardziej złożone projekty. Dumni jesteśmy, że wykonaliśmy ponad 70 analiz i prac modernizacyjnych nie odnotowując ani jednej reklamacji.

    Czytaj więcej »

  • Kompetencje

    Solidne, specjalistyczne wykształcenie i nieustanne podnoszenie kwalifikacji, procentuje w jakości realizowanych projektów. Uczestniczmy stale w seminariach branżowych, prelekcjach a także poświęcamy się pracy naukowej.

    Czytaj więcej »

W kilku słowach o naszej firmie

Jesteśmy firmą inżynierską od 1992 roku specjalizującą się w modernizacjach pomp i układów pompowych, głównie dla potrzeb energetyki, ciepłownictwa oraz wodociągów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i wykonawstwa elementów przepływowych pomp, dzięki czemu uzyskujemy ponadprzeciętne parametry energetyczne.

Technika i realizacje

W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzone algorytmy obliczeniowe. W rezultacie uzyskujemy bardzo wysoką zgodność rzeczywistych parametrów energetycznych z założonymi na etapie projektu. Kilkadziesiąt wdrożonych wysokosprawnych hydraulik stanowi nasz dorobek i wyznacza pozycję w dziedzinie projektowania elementów przepływowych.

Aktualności

XXV Konferencja Naukowo-Techniczna PEMINE

KonferencjaNa Konferencji KOMEL – PEMINE 2016 został zaprezentowany referat autorstwa Jacka Murawskiego i Andrzeja Misiewicza, dotyczący modernizacji układów pompowych...

czytaj więcej »


Profesjonalne tłumaczenia - język angielski

TłumaczeniaNowością w naszej ofercie są tłumaczenia w zakresie języka angielskiego. Tłumaczymy pisma, publikacje, dokumentacje i inne... energom.com.pl/tlumaczenia

czytaj więcej »


Seminarium: Nowoczesne technologie w ciepłownictwie

Pod koniec czerwca bieżącego roku odbyło się seminarium "Nowoczesne technologie w ciepłownictwie" zorganizowane przez Regionalną Agencję Poszanowania Energii w ...

czytaj więcej »


Artykuł w Central European Journal of Engineering

Cavitation behaviours of low specyfic speed pump impellers designed according to the "tight inlet" rule. Autorami artykułu są Andrzej Misiewicz i Janusz Skrzypacz.

czytaj więcej »